Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 15.04.2018 08:41:41 

AYRA  GRACE  SARACIA

ABOUT US
 

Moje meno je AYRA GRACE SARACIA a narodila som sa 27.3.2006 .

Spolu s mojim súrodencami nás bolo 8 .Bohužiaľ, jeden  môj braček je už  v pesovom nebíčku a viem, že na nás dáva tam hore pozor.

Hneď od malička sme sa mali úplne super, šantili sme ako sa na RR patrí a určite sme vyviedli nejaké bláznovstvá, za ktoré nás mamina a tety potrestali.

Jedného dňa prišla  taká milá dvojica a mne sa veľmi páčili a tak hneď ako sa mi dalo, označkovala som si budúcich mojich kamarátov a počúrala som „ samcovi“ tenisku....

Bolo mi smutno, keď potom odišli...ale za nejakú dobu sa vrátili a ja som sa ich už nepustila.

Cítila som, ako veľmi chcem byť s nimi a nakoniec si ma  zobrali do veľkého auta  a po dlhej ceste sme dorazili na Slovensko, do môjho nového domova.
Tu ma čakalo hneď prvé príjemne prekvapenie a to bol malý  čivavák Charlie... najprv bol nervózny zo mňa ale nakoniec sa stali z nás super kamoši .

Takto sme si nažívali niekoľko krásnych rokov, chodili sme na výstavy, na výlety, dokonca s páničkom na školenia.

Ani sme sa nenazdali a dorástla som na dospelú RR.

Medzičasom sa tí moji  domáci priatelia museli rozísť a ja som to nejako nachápala, že prečo....

Ale  ľudský život  to prináša a tak po dohode som zostala s mojim „ očúraným samcom“....

Na začiatku mi bolo aj smutno za všetkým, čo bolo ale videla som na ňom, že aj napriek svojej práci má na mňa čas a všetko sa mi snaží vynahradiť.

Ja ako správna RR , obsadila som si jeho gauč a tak to trvá až dodnes. Síce občas je na mňa za to „ naštvaný“ ale ja viem, že len tak naoko aby sa nepovedalo.

A takto teraz si tu spolu nažívame, keď je v práci, ja mam celu haciendu k dispozícii, ale najradšej sa vyvaľujem na gauči a podriemkávam a čakám kedy príde aby sme boli spolu.

Som vážne šťastná, že sme spolu , aj keď niekedy odchádza na pár dni preč, kvôli práci, ale vtedy som s kamarátkou Larou a jej páničkou a je nám spolu skvele.

 

Tak a to je môj a náš príbeh ......AYRA GRACE SARACIA

 
Vyrástla z nej „dáma“ ktorá vyžaduje trpezlivosť, čas, lásku a všetko to, čo človek, aj keď nie je rodený psíčkar, dokáže svojmu štvornohému priateľovi poskytnúť. 
Ayre želám a prajem nech je šťastná a spokojná vo svojom  domove a na „svojom“ gauči.
 
Márius 

 

 

 

            66.marius@gmail.com           

              +421 905 25 19 30        

 

 

 

 

 

 

TOPlist